Oferta pracy kucharz

Jeżeli szukasz pracy dla kelnera/kelnerki przejdź TUTAJ

Cześć!

Villa Park Wisełka Spa & Wellness położona jest w urokliwej Wisełce (zachodniopomorskie) i właśnie szukamy utalentowanego kucharza, który dołączy do naszego zespołu. Gotowanie to Twoja pasja? Chcesz tworzyć wyjątkowe dania, które zachwycą naszych gości? Jeśli tak, to jesteś osobą, której szukamy!

Twoje Zadania:
* Przygotowywanie smakowitych potraw zgodnie z naszymi wysokimi standardami
* Dbanie o estetykę i prezentację serwowanych dań
* Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni
* Współpraca z zespołem kuchennym i kelnerskim

Czego oczekujemy:
* Pasji do gotowania
* Umiejętności pracy w zespole i doskonałej organizacji pracy
* Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Co oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie
* Wynagrodzenie 7.000 zł netto + premie uznaniowe
* Możliwości rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
* Pracę w pięknym i spokojnym otoczeniu

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prześlij swoją aplikację na adres: villapark@villa-park.eu