Villa Park

Villa Park

Villa Park to kameralny, rodzinny pensjonat. Właściciele przenieśli w tę przestrzeń swój dobry gust oraz pogodę ducha. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu stworzyli miejsce, do którego Goście chcą powracać o każdej porze roku.


Nadmorskie położenie

Villa Park położona jest w sercu Wolińskiego Parku Narodowego. Wyjątkowy krajobraz, klifowe wybrzeże, piaszczysta plaża, okoliczne jeziora, liczne trasy piesze i rowerowe oraz pole golfowe Amber Baltic pozwalają na różnorodną formę wypoczynku i rekreacji. Kto raz był w Wisełce może z pewnością przyznać, że jest to jedno z najbardziej urokliwych miejsc na polskim wybrzeżu.


Klasyczne wnętrza

Wnętrza i aranżacja obiektu przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Gościom. Villa Park oferuje pokoje dwuosobowe oraz pokoje rodzinne, wszystkie urządzone w stylu skandynawskim. Zimą relaksowi sprzyja lobby z kominkiem a latem oranżeria z zielenią ogrodu.


Kameralne SPA

Strefa Spa & Wellness jest idealnym miejscem dla osób ceniących spokój oraz kameralną atmosferę. Dla naszych Gości: sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi oraz szeroka oferta ekskluzywnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży.


Sztuka kulinarna

„Naszą sztuką jest kuchnia, a my do sztuki podchodzimy z pasją”. Do wyboru naszych Gości: restauracja a’la carte lub menu proponowane przez Szefa Kuchni. Restauracja dostępna jest również dla Gości z zewnątrz.


Załoga Villa Park

Załoga Villa Park, dobrana zarówno pod względem kwalifikacji jak i osobowości tworzy niepowtarzalną, domową atmosferę, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość obsługi. Wszystko po to, aby Goście mogli wypocząć bez stresu i zbędnego pośpiechu, w kameralnej atmosferze.


Rekreacja

Naszym najmłodszym Gościom czas wolny proponujemy spędzić w domku zabaw, piaskownicy czy też na trampolinie. Dla naszych Gości dostępna jest wypożyczalnia rowerów, kijki do Nordic Walking oraz sprzęt plażowy (wózki plażowe oraz parawany). W odległości 2 km znajduje się pole golfowe Amber Baltic.